Skontaktuj się z nami, używając formularza


tel

Dział z płytkami

77 455 95 44 w. 38 

Meble/oświetlenie

667 176 672

loc

Znajdujemy się w

Opolu

Galeria Wnętrz CERPOL
ul. Światowida 6a
45-325 Opole

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

od 9:00 do 19:00

SOBOTA

od 9:00 do 16:00

Pozostałe numery telefonów:

Salon płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek

77 455 95 44 w. 38, 42, 43 lub 59

77 441 64 61

email: salon@cerpol.pl

Salon mebli i oświetlenia

77 455 95 44 w. 60

77 402 87 40

email: meble@cerpol.pl

Biuro magazynu

Magazyn

77 455 95 44 w. 53

email: magazyn@cerpol.pl

Sprzedaż hurtowa

Agnieszka Chruścińska

tel. +48 601 167 282

email: agnieszka.chruscinska@cerpol.pl

Sprzedaż hurtowa

Katarzyna Rutkowska

tel. +48 607 807 905 

katarzyna.rutkowska@cerpol.pl 

Sprzedaż hurtowa

Monika Wiwer

tel. +48 603 855 983

monika.wiwer@cerpol.pl

Dział marketingu

Tel. + 48 607 771 884

e-mail: marketing@cerpol.pl

Obsługa inwestycji

Patrycja Hanusek

Tel. +48 601 664 895

e-mail: patrycja.hanusek@cerpol.pl

Obsługa inwestycji

Alicja Ryś

Tel.  +48 607074735

e-mail: alicja.rys@cerpol.pl

Obsługa inwestycji

Iwona Daciuk

Tel. +48  727 011 323

e-mail: iwona.daciuk@cerpol.pl

Dział administracji

Krzysztof Jarosz

Tel. +48  727 011 299

e-mail:krzysztof.jarosz@cerpol.pl

Dział księgowości

Małgorzata Walczak

Tel. 77 4559544 wew. 55

e-mail: malgorzata.walczak@cerpol.pl

Dział kadr

Marzena Wabik

Tel. + 48 609 393 526

e-mail: marzena@cerpol.pl

Dział IT

Piotr Buba

Tel. +48 603 645 472

email: piotr.buba@cerpol.pl