Dla wykonawców

Dla wykonawców

Firma Cerpol prowadzi stałą i ścisłą współpracę z wykonawcami. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami.
Oferujemy:

  • szkolenia organizowane we współpracy z naszymi kontrahentami – tym samym zapewniamy Tobie możliwość ciągłego doskonalenia i poszerzania wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej.
  • możliwość reklamowania się Twojej firmy w naszej Galerii Wnętrz, poprzez zaprezentowanie Twoich realizacji oraz polecanie Twoich usług przez naszych doradców handlowych.
  • szeroki asortyment płytek ceramicznych (podłogowych, ściennych, tarasowych, elewacyjnych, kamienia naturalnego), uzupełniany o nowości prezentowane na targach oraz artykuły wyposażenia wnętrz gwarantują Tobie i Twoim Klientom najwyższą jakość oraz długoletnie i bezpieczne użytkowanie.

Gwarantujemy:

  • zachowanie odpowiednich stanów magazynowych wszystkich dobrze rotujących produktów, gwarantujących brak przestojów i szybką realizację inwestycji,
  • kompleksową obsługę Twojej firmy przez jednego z naszych doradców – stale nadzorujemy i kontrolujemy działalność naszych doradców handlowych, aby nasza współpraca była oparta na jasnych i konkretnych zasadach. Zawsze możesz zwrócić się do nich z jakimkolwiek pytaniem, bądź wątpliwością.
  • Twój doradca handlowy zadba również o to by zaopatrzyć Ciebie we wszelkie niezbędne wzorniki i materiały informacyjne,
  • doradca handlowy w ramach Twojego zapotrzebowania wykona również projekt aranżacji łazienki z uwzględnieniem wszelkich wytycznych z Twojej strony. Projekt obejmuje wykonanie aranżacji w programie CAD Decor oraz sporządzenie dokumentacji zawierającej specyfikację materiałową i wyliczenia ilości produktów użytych do realizacji inwestycji. W trakcie realizacji projektu praktykujemy stałe konsultacje, a czas oczekiwania na gotową koncepcję nie przekracza 3 dni roboczych,
  • skomplikowane i dyskusyjne problemy rozwiązujemy przy współudziale współpracujących z nami światowych producentów. Tak więc zawsze i wszędzie możesz liczyć na naszą pomoc w rozwiązywaniu nietuzinkowych problemów,
  • nie bojąc się wyzwań  jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom, jednocześnie proponując najlepsze rozwiązania w założonym przez Twoich Klientów budżecie.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Szkolenie Kerrakol – galeria

Kontakt

Salon płytek i wyposażenia łazienek

Anna Szczepańska
tel.kom. + 48  607 550 752
e-mail: anna.szczepanska@cerpol.pl